Svatební nabídka pro rok 2019

Milí snoubenci,

u nás si můžete uspořádat svatbu podle vlastní chuti; proběhly u nás svatby od 15 lidí až po 170. Prostory Modrého mlýna jsou po dvou letech svatební sezóny vybavené tak, že prakticky žádný další mobiliář a vybavení nepotřebujete (kromě vašeho jídla a pití). Přehled vybavení najdete níže, popř. i v sekci Pronájem, kde je i kalendář obsazenosti a pravidla pronájmu. Areál lze pronajmout na jednodenní akci od 7:00 do 12:00 následujícího dne, popřípadě dle dohody den předem na přípravy . Hudební produkci venku (na dvoře nebo na zahradě) doporučujeme ve 22:00 přesunout dovnitř, kde už se můžete veselit do rána :-).

Můžete si u nás udělat akci sami, popřípadě využít našich kontaktů na odzkoušené dodavatele (catering, cukrářství, květiny, koordinace, fotograf, hudba apod.), umíme vám zajistit cokoliv. V našem areálu jsou sklady úspěšné a v oboru zaběhnuté půjčovny rekvizit, nábytku a dekorací – www.redeko.org. Věci z fundusu mohou využít i naši hosté, pokud se jim zalíbí a budou vyhovovat stylu jejich akce; proběhly u nás například svatby ve stylu první republiky, chystá se svatba v námořnickém stylu :-). Různé podoby svateb jsou vidět na fotkách v menu Reference a na facebooku Modrý mlýn. K zapůjčení jsou i různé hry pro svatebčany, pétanque, zahradní šachy, kroket, zahradní Člověče, nezlob se, fotbálek atp.

Neprovozujeme zde gastronomický provoz (tj. kuchyně, restaurace) ani hotelové služby. My vám pouze pronajmeme prostor a o vše ostatní si řídíte sami. Jídlo si můžete přivézt vlastní nebo si objednat cateringovou firmu. Pro přípravu vlastního cateringu můžete využít zázemí (dřezy, průmyslová myčka, prostory na uskladnění potravin/pití) i naše nádobí a sklo, stejně jako dva venkovní grily (na steaky a větší na kýtu). Korkovné/špuntovné samozřejmě neplatíte ;-).

K přespání je pro novomanžele k dispozici komůrka se stylovou, funkční vanou, v bývalém provozním domečku nad náhonem, jehož součástí je i původní Francisova turbína. Je to místnost v opravdu netradičním stylu s výhledem do potoka. Neformálně lze dále přespat v horním patře mlýnice (jsou k dispozici kožené sedačky, můžeme vám zapůjčit i nafukovací matrace), event. stanovat na zahradě. K přespání lze využít i tzv. Kuřácký klub. U některých svateb horní sál mlýnice sloužil dopoledne jako přípravna nevěsty a později večer jako noclehárna pro rodinu/kamarády. Abychom uspokojili potřeby i „komfortnějších“ 🙂 svatebčanů, máme domluvené výhodné ubytovací podmínky na liblickém zámku, který je od nás téměř na dojití. Další ubytování si můžete zajistit v penzionech na Mělníku i kolem něj (obvykle do 15 minut jízdy autem)  – rádi předáme kontakty.

Parkovací plocha je dostatečná v zadní části areálu – najíždí se alejí a parkuje se podél ní, zejména na velkém travnatém parkovišti, kde je dostatek parkovacích míst, viz plánek na úvodní straně. Hosté tedy do areálu vcházejí zahradou, kde si pro ně můžete připravit welcome drink (nejčastěji pod nůžkovým stanem na ploše šachovnice).

Zde je kalendář volných a obsazených termínů.

Svatební sezóna u nás běží od května do října, a to do prvního říjnového víkendu. Poté prostory připravujeme k zazimování a přes zimu jsou mimo provoz.

AKTUÁLNĚ: Všechny víkendy od května do října 2019 máme obsazené. O prázdninách (červenec/srpen) je ještě možnost pronájmu všedních dní, vyjma pátků.

BONUS: V ceně pronájmu máte i naše „know-how“ a naši osobní péči, tedy možnost využít našich zkušeností. Při přípravách společně strávíme několik schůzek, při kterých si vyslechneme vaši představu, prolistujeme fotografie z proběhlých akcí u nás a všemu společně dáme konkrétní rámec tak, aby váš den D proběhl k maximální spokojenosti Vás i Vašich hostů.

Těšíme se, že Vám umeleme svatbu podle Vašeho gusta.

Dana a Jakub Mejsnarovi

PS: V případě zájmu o zaslání podrobného ceníku a rezervaci prohlídky vyplňte tento formulář:

Kontaktujte násOBŘAD NA ZAHRADĚ
ANONEZa účelem vyřízení poptávky zpracováváme Vaše údaje. Více informací o ochraně osobních údajů zde. Odesláním této poptávky souhlasíte s jejich zpracováním.