Chystáte venkovskou svatbu u vás na zahradě nebo v jiné lokaci a rádi byste ji měli ve stejném venkovském duchu, jako vidíte na našich stránkách? Rádi vám půjčíme veškerý potřebný mobiliář, vybavení a dekorace. V naší půjčovně máme zcela nezávisle na provozu Modrého mlýna dostatek nábytku i vybavení na několik dalších souběžně probíhajících svateb. Můžete si u nás půjčit vše od rustikálních stolů, židlí, lavic, přes svatební brány, sudy, konvičky, vázičky, obrazové rámy, tabule se stojany až po mobilní bary, koberce, polštáře a stolky pro chill-out koutky a nespočetně dekorací. Nabízený mobiliář, dekorace a vybavení jsou naší vlastní výroby. Vedle toho vám umíme zařídit vše ostatní, co je k realizaci svatby potřeba, s našimi osvědčenými externími dodavateli:

  • různé typy velkokapacitních stanů od nejlevnějších nůžkových přes standardní mobilní haly až po stylová šapita a beduínské stany,
  • catering a pronájem cateringového vybavení,
  • služby floristek a aranžérek,
  • ozvučení, osvětlení, podia a technické zajištění akce vůbec,
  • kapely, DJ a další program.
Welcome tabule
Svatební stojan
Zahradní hry
Obřadní posezení
Ozdobný sud
Svatební oltář

Vaši svatbu vám rádi pomůžeme vymyslet a zorganizovat od A do Z.

Zveme vás k nezávazné prohlídce u nás ve skladech, během které si vyslechneme vaši představu a podle ní navrhneme vhodný balíček nábytku a dekorací. Zohledníme skutečnost, v jakém se koná místě, co tam je a není k dispozici, sami Vám rádi navrhneme, co vše budete potřebovat a za jakou pevnou paušální cenu Vám to zajistíme. Potom už nehraje finančně roli, jestli se k tomu doobjednají další a další drobnosti.

Ceny našich připravených variant sezení jsou zkalkulované pro Prahu a okolí, případně si je můžete zapůjčit u nás. Rádi zajistíme i dopravu kamkoliv jinam – kalkulace individuálně. Můžeme se i domluvit na pevné ceně za veškeré vybavení podle počtu hostů. V případě zájmu si kalkulaci, kde si můžete rovnou doplnit počty požadovaných věcí a zaslat nám ji mailem jako poptávku na e-mail: info@modrymlyn.cz.