AKTUÁLNĚ:

ZBÝVÁ POSLEDNÍ VOLNÝ VÍKEND PRO SVATBU V TOMTO ROCE, a to sobota 16.  10. 2021.
Případně nabízíme atraktivní den  7.  7. 2021.

Svatební nabídku Vám rádi zašleme e-mailem a domluvíme si následně prohlídku – prosím vyplňte formulář níže.

PRO MALÉ SVATBY DO 40 HOSTŮ MÁME SPECIÁLNÍ NABÍDKU NA VŠEDNÍ DEN. NAPIŠTE SI O NI!

KALENDÁŘ volných a obsazených termínů.

< Předchozí měsíc    Květen 2021    Následující měsíc >
PoÚtStČtSoNe
     
1
 • obsazeno
2
 • obsazeno
3
  4
   5
    6
    • obsazeno
    7
    • obsazeno
    8
    • obsazeno
    9
    • obsazeno
    10
     11
      12
       13
        14
        • obsazeno
        15
        • obsazeno
        16
        • obsazeno
        17
         18
          19
           20
            21
            • obsazeno
            22
            • obsazeno
            23
            • obsazeno
            24
             25
              26
               27
                28
                • obsazeno
                29
                • obsazeno
                30
                • obsazeno
                31
                       


                 Máme radost, že můžeme spokojeně prohlásit, že máme za sebou čtyři sezóny, ve kterých jsme úspěšně zrealizovali 90 svateb!

                 Výběr z nich můžete vidět na fotografiích v menu REFERENCE a na našem Facebooku.

                 U nás si můžete uspořádat svatbu podle vlastní představy i velikosti.  Areál je ideální pro svatby o 80–120 hostech, ale je útulný a členitý i pro komorní akce pod 40 hostů – těm umíme zvýhodnit všední dny.  Maximální kapacita areálu je kolem 200 hostů.

                 Svatební sezóna v roce 2021 měla začít 18. dubna, ale kvůli vládním omezením se její začátek odsouvá – aktuální informace viz kalendář. Proto jsme letos prodloužili její konec o týden, a to do 16. října. Poté prostory připravujeme k zazimování a přes zimu jsou mimo provoz (prohlídky a produkční schůzky jsou možné i během zimy). .

                 Areál si můžete pronajmout od pátku do neděle. Pátek je určen pro přípravy, sobota pro svatbu a neděle pro balení.

                 Po čtyřech letech svatebního provozu jsme vybaveni tak, že prakticky žádný další mobiliář ani dekorace nepotřebujete.

                 Nejsme restaurace ani hotel, jsme prostor pro Vaši uzavřenou akci. Jídlo si můžete přivézt vlastní nebo si objednat cateringovou firmu. Pro přípravu pohoštění svépomocí můžete využít zázemí (dřezy, prostory na uskladnění potravin/pití, lednice, mrazáky) i naše nádobí a sklo, stejně jako dva venkovní grily (na steaky a větší na kýtu). Korkovné/špuntovné nám samozřejmě neplatíte.

                 Jak je areál členěn, najdete v sekci PRONÁJEM, kde jsou i pravidla pronájmu.

                 Můžete si u nás udělat svatbu sami nebo využít našich kontaktů na odzkoušené dodavatele (catering, cukrářství, květiny, fotograf, kapela apod.), umíme Vám zajistit cokoliv. V našem areálu jsou sklady úspěšné a v oboru zaběhnuté půjčovny rekvizit, nábytku a dekorací – www.redeko.org. Věci z fundusu Vám rádi zapůjčíme, pokud se Vám zalíbí a budou vyhovovat stylu Vaší akce; proběhly u nás například svatby ve stylu první republiky nebo v námořnickém stylu. Často také dekorujeme Kuřácký klub jako IRISH PUB, KUBÁNSKÝ KLUB, TŘICÁTÁ LÉTA apod.

                 V našem areálu jsou sklady úspěšné a v oboru zaběhnuté půjčovny rekvizit, nábytku a dekorací – www.redeko.org. Věci z fundusu Vám rádi zapůjčíme, pokud se Vám zalíbí a budou vyhovovat stylu Vaší akce; proběhly u nás například svatby ve stylu první republiky nebo v námořnickém stylu :-).

                 K zapůjčení máme různé hry pro svatebčany, pétanque, velké šachy, kroket, zahradní Člověče, nezlob se, fotbálek atp.

                 K odpočinku je pro novomanžele k dispozici KOMŮRKA se stylovou, funkční vanou, v bývalém provozním domečku nad náhonem, jehož součástí je i původní Francisova turbína. Je to místnost v opravdu netradičním stylu s výhledem do potoka.

                 Odpočívat mohou vaši hosté i v HORNÍM PATŘE MLÝNICE (jsou zde k dispozici sofa a křesla). U některých svateb tento sál sloužil dopoledne jako přípravna nevěsty a později večer jako odpočívárna pro rodinu nebo kamarády. K tomuto účelu můžete využít i tzv. KUŘÁCKÝ KLUB.

                 Stanovat na zahradě můžete bez omezení. Případné karavany a obytná auta snadno na parkovišti napojíme na proud. 

                 Abychom uspokojili poptávku klasického ubytování, máme pro naše potvrzené svatby domluvené výhodné ubytovací podmínky na liblickém zámku, který je od nás na dojití. Kapacita zámku je 53 pokojů a 110 lůžek. Další ubytování si můžete zajistit v penzionech na Mělníku i kolem něj (obvykle do 15 minut jízdy autem) – domlouváte si jej sami s odvoláním na nás. Rádi předáme kontakty a rádi Vás tam dovezeme naším devítimístným autem.

                 PARKOVACÍ PLOCHA je dostatečná v zadní části areálu – najíždí se lipovou alejí a parkuje se podél ní, zejména na velkém travnatém parkovišti, viz plánek na úvodní straně. Hosté tedy do areálu vcházejí ZAHRADOU, kde si pro ně můžete připravit welcome drink a občerstvení (nejčastěji pod nůžkovým stanem na ploše šachovnice).

                 Hudební produkci venku (na DVOŘE nebo na zahradě) je třeba ve 22 hodin přesunout dovnitř, do PŘÍZEMÍ MLÝNICE, kde už se můžete veselit do rána :-).

                 BONUS: V ceně pronájmu máte i naše „know-how“ a osobní péči, tedy možnost využít našich produkčních zkušeností. Při přípravách společně strávíme několik schůzek, při kterých si vyslechneme Vaši představu, prolistujeme FOTOGRAFIE z proběhlých akcí u nás a všemu společně dáme konkrétní rámec tak, aby Váš den D proběhl k maximální spokojenosti Vás i Vašich hostů.

                 Těšíme se, že Vám umeleme svatbu podle Vašeho gusta.

                 Dana a Jakub Mejsnarovi

                 PS: V případě zájmu o zaslání podrobné nabídky s ceníkem a rezervaci prohlídky vyplňte prosím tento formulář:

                 Kontaktujte nás                  OBŘAD NA ZAHRADĚ
                  ANONE                  Za účelem vyřízení poptávky zpracováváme Vaše údaje. Více informací o ochraně osobních údajů zde. Odesláním této poptávky souhlasíte s jejich zpracováním.