AKTUÁLNĚ:

ZBÝVAJÍ POSLEDNÍ VOLNÉ VÍKENDY PRO SVATBU V ROCE 2021.

Svatební nabídku Vám rádi zašleme e-mailem a domluvíme si následně prohlídku – prosím vyplňte formulář níže.

KALENDÁŘ volných a obsazených termínů.

< Předchozí měsíc    Listopad 2020    Následující měsíc >
PoÚtStČtSoNe
      
1
  2
   3
    4
     5
      6
       7
        8
         9
          10
           11
            12
             13
              14
               15
                16
                 17
                  18
                   19
                    20
                     21
                      22
                       23
                        24
                         25
                          26
                           27
                            28
                             29
                              30
                                     

                               Máme za sebou 4 sezóny, ve kterých jsme úspěšně zrealizovali 90 svateb!
                               Výběr z nich můžete vidět na fotografiích v menu REFERENCE a na našem Facebooku.

                               U nás si můžete uspořádat svatbu podle vlastní chuti i velikosti, vešlo se k nám i 170 hostů! V minulém roce sezóny se ukázalo, že budeme vhodnější spíše pro větší svatby nad 60 lidí, ale i malé umíme a jsou u nás hezké (těm doporučujeme všední dny, které můžou mít se slevou). Maximální kapacitu nemáme ještě vyzkoušenou, ale odhadujeme, že bude mezi 200-250 hosty.

                               Svatební sezóna u nás běží od poloviny dubna do poloviny října. Poté prostory připravujeme k zazimování a přes zimu jsou mimo provoz.

                               Po čtyřech letech svatební sezóny a devadesáti zrealizovaných svatbách jsme vybaveni tak, že prakticky žádný další mobiliář a dekorace nepotřebujete.

                               Nejsme ani restaurace ani hotel. Jídlo si můžete přivézt vlastní nebo si objednat cateringovou firmu. Pro přípravu vlastního cateringu můžete využít zázemí (dřezy, průmyslová myčka, prostory na uskladnění potravin/pití, lednice, mrazáky) i naše nádobí a sklo, stejně jako dva venkovní grily (na steaky a větší na kýtu). Korkovné/špuntovné samozřejmě neplatíte ;-).

                               Přehled vybavení najdete v sekci PRONÁJEM, kde je i kalendář obsazenosti a pravidla pronájmu.

                               Můžete si u nás udělat svatbu sami nebo využít našich kontaktů na odzkoušené dodavatele (catering, cukrářství, květiny, koordinace, fotograf, hudba apod.), umíme vám zajistit cokoliv.

                               V našem areálu jsou sklady úspěšné a v oboru zaběhnuté půjčovny rekvizit, nábytku a dekorací – www.redeko.org. Věci z fundusu Vám rádi zapůjčíme, pokud se Vám zalíbí a budou vyhovovat stylu Vaší akce; proběhly u nás například svatby ve stylu první republiky nebo v námořnickém stylu :-).

                               K zapůjčení máme různé hry pro svatebčany, pétanque, velké šachy, kroket, zahradní Člověče, nezlob se, fotbálek atp.

                               K odpočinku je pro novomanžele k dispozici KOMŮRKA se stylovou, funkční vanou, v bývalém provozním domečku nad náhonem, jehož součástí je i původní Francisova turbína. Je to místnost v opravdu netradičním stylu s výhledem do potoka.

                               Odpočívat mohou vaši hosté i v HORNÍM PATŘE MLÝNICE (jsou zde k dispozici kožené sedačky, sedací vaky). U některých svateb tento sál sloužil dopoledne jako přípravna nevěsty a později večer jako odpočívárna pro rodinu nebo kamarády. K tomuto účelu můžete využít i tzv. KUŘÁCKÝ KLUB.

                               Stanovat na zahradě můžete bez omezení. Abychom uspokojili poptávku klasického ubytování, máme domluvené výhodné ubytovací podmínky na liblickém zámku, který je od nás na dojití. Další ubytování si můžete zajistit v penzionech na Mělníku i kolem něj (obvykle do 15 minut jízdy autem)  – rádi předáme kontakty a rádi vás tam dovezeme devítimístným autem.

                               PARKOVACÍ PLOCHA je dostatečná v zadní části areálu – najíždí se alejí a parkuje se podél ní, zejména na velkém travnatém parkovišti, viz plánek na úvodní straně. Hosté tedy do areálu vcházejí ZAHRADOU, kde si pro ně můžete připravit welcome drink a občerstvení (nejčastěji pod nůžkovým stanem na ploše šachovnice).

                               Hudební produkci venku (na DVOŘE nebo na zahradě) je třeba ve 22 hodin přesunout dovnitř, do PŘÍZEMÍ MLÝNICE, kde už se můžete veselit do rána :-).

                               BONUS: V ceně pronájmu máte i naše „know-how“ a osobní péči, tedy možnost využít našich produkčních zkušeností. Při přípravách společně strávíme několik schůzek, při kterých si vyslechneme Vaši představu, prolistujeme FOTOGRAFIE z proběhlých akcí u nás a všemu společně dáme konkrétní rámec tak, aby Váš den D proběhl k maximální spokojenosti Vás i Vašich hostů.

                               Těšíme se, že Vám umeleme svatbu podle Vašeho gusta.

                               Dana a Jakub Mejsnarovi

                               PS: V případě zájmu o zaslání podrobného ceníku a rezervaci prohlídky vyplňte prosím tento formulář:

                               Kontaktujte nás                               OBŘAD NA ZAHRADĚ
                               ANONE                               Za účelem vyřízení poptávky zpracováváme Vaše údaje. Více informací o ochraně osobních údajů zde. Odesláním této poptávky souhlasíte s jejich zpracováním.