REZERVACE NA ROK 2024 SPUŠTĚNY. KDO DŘÍV PŘIJDE, TEN DŘÍV MELE ;-).

 

NÁŠ KALENDÁŘ ZDE.

Svatební nabídku Vám rádi zašleme e-mailem – prosím vyplňte formulář níže.

< Předchozí měsíc    Červenec 2022    Následující měsíc >
PoÚtStČtSoNe
    
1
 • obsazeno
2
 • obsazeno
3
 • obsazeno
4
  5
   6
   • obsazeno
   7
   • obsazeno
   8
   • obsazeno
   9
   • obsazeno
   10
   • obsazeno
   11
    12
     13
      14
       15
       • obsazeno
       16
       • obsazeno
       17
       • obsazeno
       18
        19
         20
          21
           22
           • obsazeno
           23
           • obsazeno
           24
           • obsazeno
           25
            26
            • obsazeno
            27
            • obsazeno
            28
            • obsazeno
            29
            • obsazeno
            30
            • obsazeno
            31
            • obsazeno


            Vážení a milí snoubenci, těší nás Váš zájem o náš mlýn a děkujeme za Vaši poptávku.

            Máme radost, že můžeme spokojeně prohlásit, že máme za sebou již šest sezón! Za celou dobu jsme úspěšně zrealizovali přes 130 svateb!

            Výběr z nich můžete vidět na fotografiích v menu REFERENCE a na našem Facebooku.

            U nás si můžete uspořádat svatbu podle vlastní představy i velikosti.  Areál je ideální pro svatby o 80–120 hostech, ale je útulný a členitý i pro komorní akce pod 40 hostů – těm umíme zvýhodnit všední dny.  Maximální kapacita areálu je kolem 200 hostů.

            Svatební sezóna v roce 2023 začíná v květnu a končí v půlce října. Poté prostory připravujeme k zazimování a přes zimu jsou mimo provoz (prohlídky a produkční schůzky jsou možné i během zimy).

            Areál si můžete pronajmout od pátku do neděle. Pátek je určen pro přípravy, sobota pro svatbu a neděle pro balení.

            Po šesti letech svatebního provozu jsme vybaveni tak, že prakticky žádný další mobiliář ani dekorace nepotřebujete.

            Jak je areál členěn, najdete v sekci PRONÁJEM, kde jsou i pravidla pronájmu.

            Nejsme restaurace ani hotel, jsme prostor pro Vaši uzavřenou akci. Jídlo si můžete přivézt vlastní nebo si objednat cateringovou firmu. Pro přípravu pohoštění svépomocí můžete využít zázemí (dřezy, prostory na uskladnění potravin/pití, lednice, mrazáky) i naše nádobí a sklo, stejně jako dva venkovní grily (na steaky a větší na kýtu). Korkovné nám samozřejmě neplatíte.

            Můžete si u nás udělat svatbu sami nebo využít našich kontaktů na odzkoušené dodavatele (catering, cukrářství, květiny, fotograf, kapela apod.), umíme Vám zajistit cokoliv. V našem areálu jsou sklady úspěšné a v oboru zaběhnuté půjčovny rekvizit, nábytku a dekorací – www.redeko.org. Věci z fundusu Vám rádi zapůjčíme, pokud se Vám zalíbí a budou vyhovovat stylu Vaší akce; proběhly u nás například svatby ve stylu první republiky nebo v námořnickém stylu. Často také dekorujeme Kuřácký klub jako IRISH PUB, KUBÁNSKÝ KLUB, TŘICÁTÁ LÉTA apod.

            K zapůjčení máme různé hry pro svatebčany: ruské kuželky, pétanque, velké šachy, kroket, fotbálek atp.

            K odpočinku je pro novomanžele k dispozici ROMANTICKÁ KOMŮRKA se starou, litinovou, funkční vanou, v bývalém provozním domečku nad náhonem, jehož součástí je i původní Francisova turbína. Je to místnost v opravdu netradičním stylu s výhledem do potoka.

            Odpočívat mohou vaši hosté i v HORNÍM PATŘE MLÝNICE (jsou zde k dispozici kožené sedačky, sedací vaky). U mnoha svateb tento sál sloužil dopoledne jako přípravna nevěsty a později večer jako odpočívárna pro rodinu nebo kamarády. K tomuto účelu můžete využít i již zmíněný tzv. KUŘÁCKÝ KLUB. Další vhodné prostory chystáme ☺.

            Stanovat na zahradě můžete bez omezení. Případné karavany a obytná auta snadno na parkovišti napojíme na proud. 

            Abychom uspokojili poptávku klasického ubytování, spolupracujeme s liblickým zámkem, který je od nás na dojití. Kapacita zámku je 53 pokojů a 110 lůžek. Další ubytování si můžete zajistit v penzionech na Mělníku i kolem něj (obvykle do 15 minut jízdy autem) – domlouváte si jej sami s odvoláním na nás. Rádi předáme kontakty a rádi Vás tam dovezeme naším devítimístným autem.

            Parkovací plocha na velkém travnatém parkovišti je dostatečná pro až šedesát aut, viz plánek na úvodní straně. Hosté do areálu vcházejí zahradou, kde si pro ně můžete připravit welcome drink a občerstvení (nejčastěji pod nůžkovým stanem na ploše šachovnice).

            Hudební produkci venku (na DVOŘE nebo na zahradě) je třeba ve 22 hodin přesunout dovnitř, do PŘÍZEMÍ MLÝNICE, kde už se můžete veselit do rána :-).

            BONUS: V ceně pronájmu máte i naše „know-how“(tedy možnost využít našich produkčních zkušeností) a třídenní osobní péči během svatebního víkendu. Při přípravách společně strávíme několik schůzek, při kterých si vyslechneme Vaši představu, prolistujeme fotografie z proběhlých akcí u nás a všemu společně dáme konkrétní rámec tak, aby Váš den D proběhl k maximální spokojenosti Vás i Vašich blízkých.

            Těšíme se, že Vám umeleme svatbu podle Vašeho gusta.

            Dana a Jakub Mejsnarovi

            V Byšicích, 7. dubna 2023

            PS: V případě zájmu o zaslání podrobné nabídky s ceníkem a rezervaci prohlídky vyplňte prosím tento formulář:

            Kontaktujte nás             OBŘAD NA ZAHRADĚ
             ANONE


             Za účelem vyřízení poptávky zpracováváme Vaše údaje. Více informací o ochraně osobních údajů zde. Odesláním této poptávky souhlasíte s jejich zpracováním.