Srpen 2019


Od našeho prvního, březnového zpravodaje uteklo pět měsíců. Za tu dobu jsme naskočili do třetí svatební sezóny. Ta se nyní přehoupla do druhé půlky. Po třech letech máme za sebou více než šedesát úspěšně zrealizovaných svateb.
Páni! Máme z toho velkou radost!


Jaké novinky pro Vás máme tentokrát?
Poslední svatba nám ukázala, že i v nouzi lze nemožné. Díky ní (a Bohu, který chtěl, aby celý den pršelo) jsme zjistili, že se do přízemí mlýnice dá usadit 87 lidí – tedy téměř o třicet víc, než jsme v minulosti měli – a deštivá varianta pro tento počet je na světě! Můžeme tak uklidnit velké svatby, které nechtějí stavět stan nad tabulí v zahradě v případě deštivé předpovědi. Nebojte se, vejdete se pod střechu! A když sezení ještě malinko zhustíme, může si sednout hostů i devadesát!


Do našeho seznamu doporučených míst přibyl i apartmán našich přátel, kam se vejde až 8 lidí. Jedná se o třípokojový byt s kuchyní v přízemí rodinného domu na Mělníku, v ulici Nerudova, naproti autobusovému nádraží (z Prahy-Ládví jezdí autobus každou půlhodinu a je tu už za 30 minut). Byt je kompletně zařízen sedmi postelemi a jednou přistýlkou včetně lůžkovin, má koupelnu s WC plus samostatné WC. Pronájem za jednu noc nabízí majitelka za 2 700 Kč za celý byt, včetně lůžkovin. Snídani lze od ní zajistit na vyžádání, nicméně předpokládáme, že svatební hosté se vrátí v neděli ráno na mlýn a posnídají společně s vámi. Dopravu k nám na svatbu i zpět vám rádi zajistíme. K dispozici jsou dvě postýlky pro miminka a jedna jídelní židlička.


Na poslední červencové svatbě hrála kapela STRATOS band, kterou můžeme opravdu doporučit. Krásná zpěvačka Lucie s podmanivým hlasem a její dva milí, fešní hudebníci, Milan a Vladimír, hráli a zpívali hity z popu, rocku, blues, soulu, rock´n´rollu, šansony i oldies 50., 60., 70., 80., 90. let až po současné songy. Jak sami říkají, hrajeme „od Elvise po Marse… Bruna“. S nimi si během svatebního večera pobrukoval i personál v zázemí a za barem. Stránky s jejich repertoárem jsou na www.stratosband.eu.


Do zázemí cateringu přibyla jedna velká lednice na přepravky a gastronádoby. Dokonce jsme pořídili náhradní zdroje vody i elektřiny pro případ lokálního blackoutu.
 
Na závěr bychom se rádi podělili o krásné fotografie ze svatby Lenky a Jakuba, a doporučili tak fotografa Robina Puškáše – www.robinpuskas.cz. Ani jsme netušili, jak fotogenické místo jsme.

Děkujeme za dosavadní přízeň. Jsme tu pro Vás a rádi vám umeleme svatbu podle Vašeho gusta.

Vaši Mejsnarovi z Modrého mlýna